Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zapędowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

84 000 zł13 220 m² 6,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 13220 m2 Wymiary: 169 m x 169 m x 185 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: brak Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: nieutwardzony (asfalt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Karsin

Karsin(Zapędowo + 23 km)

1 995 000 zł1 017 m² 1 961,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Najważniejsze atuty - Duża działka o powierzchni 0,79 ha - Budynek dawnej piekarni z 1986 roku o powierzchni całkowitej 1017 m (użytkowa 817 m ) - Dodatkowy budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Czarna Woda

Czarna Woda(Zapędowo + 23 km)

150 000 zł41,48 m² 3 616,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wełpin

Wełpin(Zapędowo + 23 km)

79 000 zł1 005 m² 78,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 1005 m2 Wymiary: ok 24 m x 42 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski, pochyły Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: nieutwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, Aleja Bayeux

Chojnice(Zapędowo + 20 km)

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowy położony w Chojnicach przy Alei Bayeux. Jest to segment budynku w zwartej zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 48 m2 jest zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Minikowo

Minikowo(Zapędowo + 25 km)

165 000 zł3 511 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę zabudowaną (budynek gospodarczy i stodoła) w miejscowości Lubiewo Borach Tucholskich o powierzchni 3511 m 2 Na terenie działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Okoniny Nadjeziorne

Okoniny Nadjeziorne(Zapędowo + 17 km)

285 000 zł7 370 m² 38,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje własne miejsce na ziemi w Borach Tucholskich, dom, glamping lub resort! Szukasz miejsca, gdzie możesz postawić własny dom i cieszyć się spokojem natury? Działka 7 370 m w Okoniny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wysoka

Śródmieście,Chojnice(Zapędowo + 20 km)

3 800 000 zł1 307,65 m² 2 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży budynek usługowo-mieszkalny w centrum miasta! Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czersk

Czersk(Zapędowo + 14 km)

750 000 zł272,60 m² 2 751,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Opis Nieruchomości: lokalizacja: obrzeża Czerska, z szybkim dostępem do centrum miasta Na sprzedaż unikatowa nieruchomość mieszkalna położona na działce o powierzchni około 750 m . Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Zapędowo

Zapędowo,pomorskie

100 000 zł3 767 m² 26,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka siedliskowa przy drodze asfaltowej granicząca z lasem. Nieruchomość w pobliżu rzeki Brdy w centrum Borów Tucholskich w cichej, spokojnej miejscowości Zapędowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zapędowo

Zapędowo,pomorskie

100 000 zł3 767 m² 26,55 zł/m²

 

 

 

Zapędowo,pomorskie

85 000 zł3 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

dojazd drogą asfaltową wzdłuż kanału rzeki Brdy, dzialka połozona jest w Borach Tucholskich

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Krojanty(Zapędowo + 15 km)

395 000 zł2 235 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: gotowa do budowy działka z zagajnikiem wz, pozwolenie, projekt Lokalizacja: krojanty, pow. chojnicki Powierzchnia: 2235 m Cena: 395 000 pln opis nieruchomości: sprzedam wyjątkową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij